Flexibilita

Šikovný investičný program – pestrý ako život: tri rizikové úrovne a množstvo rôznych možností pri investovaní. Investujte vaše peniaze podľa vlastných predstáv. A čo je najdôležitejšie: vaša investícia je vám k dispozícii kedykoľvek, čo vám umožňuje vysokú mieru flexibility.

Ciele

Prajete si našetriť na rekonštrukciu bytu alebo domu, na štúdium pre vaše deti, na dôchodok, alebo investovaním si zarobiť na splnenie si iného sna? Šikovný investičný program sa prispôsobí vašim potrebám. S našimi produktmi nájdete vhodné riešenie pre naplnenie vašich osobných cieľov.

Investičná stratégia

Pri produktoch skupiny Šikovný investičný program je našou prioritou správne nastavenie pomeru rizika a potenciálneho výnosu. Tri ponúkané varianty Klasik, Balans a Aktív ponúkajú možnosť dosiahnuť zaujímavé zhodnotenie vašej investície pri vami zvolenej miere akceptovateľného rizika.

ŠIP Klasik: Ak chcete bezpečne dosiahnuť svoj cieľ. Očakávate zhodnocovanie vašich peňazí bez výraznejšieho kolísania? Či sa rozhodnete pre jednorazovú investíciu, sporenie alebo ich kombináciu, so ŠIP Klasik budeme riadiť vaše investície tak, aby boli vaše peniaze vždy na správnom mieste. Naším cieľom je dosiahnuť stabilnú mieru zhodnotenia.

ŠIP Balans: Ak chcete dosiahnuť správny balans. Hľadáte vyváženú investíciu, ktorá vám môže zhodnotiť vaše peniaze efektívnejšie? Či sa rozhodnete pre jednorazovú investíciu, sporenie alebo ich kombináciu, so ŠIP Balans budeme riadiť vaše investície tak, aby boli vždy na správnom mieste. Naším cieľom je nájsť vyvážený pomer výnosu a rizika.

ŠIP Aktív: Ak chcete vyletieť vyššie. Túžite po finančnej nezávislosti? Môžete investovať dlhodobo? Či sa rozhodnete pre jednorazovú investíciu, sporenie alebo ich kombináciu, so ŠIP Aktív budeme riadiť vaše investície tak, aby boli vždy na správnom mieste. Naším cieľom je dosiahnuť čo najvyšší výnos, na čo je však obyčajne potrebný dlhší čas.

Variabilita možností investovania

Želáte si investovať jednorázovo, alebo pravidelne? Namodelujte si Šikovný investičný program podľa vašich potrieb.